24 listopada koncert w Warszawie |                                         30 listopada koncert z okazji 15-lecia zespołu w Muzeum Jana Pawła II w Częstochowie godz. 19.00 |                               16 września koncert w Kędzierzynie-Koźle |                               |                                                            
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Aktualności

MAM TALENT 2013

Pojawiliśmy się po raz kolejny w Mam Talent w 1 odcinku, ale tym razem nie jako uczestnicy.

Zapraszamy do oglądania:

http://tvnplayer.pl/programy-online/mam-talent-odcinki,50/odcinek-1,S06E01,21776.html

   

Optimistic Dance Group

Do CPD należą osoby, które poświęcają swój czas również innym pasjom: Ola, nasza tenorka, jest założycielką grupy tanecznej Optimistic Dance Group. Dziewczyny wytańczyły już dwie nagrody "Za Najlepszy Taniec Sceniczny i Współczesny" na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Pradze. Zapraszamy na stronę ODG !:)

http://www.wix.com/optimisticdg/mainpage

   

JAKA TO MELODIA

12.02 - najmłodsza część naszego bandu pojechała do tv wziąć udział w nagraniu do programu "Jaka to melodia". Ponieważ ilość miejsc była ograniczona, wybraliśmy najmłodsze osoby - takie, które nigdy nie grały w programach tv. Nad wszystkim trzymał pieczę PS Mike-weteran takich nagrań w tv. Nagranie wyszło bardzo fajnie a TVP1 pokazała całość nagrania z naszym udziałem. Gratulujemy młodym piperom i drummerom z CPD!!!
   

Wspólne koncerty

W dniach 26.01- 30.01 CPD wystąpiło wspólnie z orkiestrami Singapore Police oraz Royal Gurkha Rifles. Kilka dni spędzonych wspólnie na koncertach (i poza nimi:))) zaowocowało wspaniałą komitywą pomiędzy trzema bandami. Członkowie orkiestr zapoczątkowali przyjaźnie, które (wg Gurkhów) będą trwały do końca świata:). Na pożegnanie miało miejsce spontaniczna wymiana naszywek i dystyngcji, a CPD otrzymało z rąk Station Inspector Binte Dasuni pamiątkową odznakę Singapore Police Podobnie Pipe Major Gurkha Rifles Rabindra Rana wręczył nam odznakę Gurkha Regiment. Było wspaniale, wykonanie steam traina super, a marsz "Police of Republic Singapore " wejdzie do naszego repertuaru:) Pozdrawiamy przyjaciół i ...do zobaczenia w Singapore!!!
   

FRTYKA OFF

10-11 czerwca 2011 w Częstochowie odbył się festiwal FRTYKA OFF. Zapraszam do galerii MULTIMEDIA dostępne są filmiki z koncertu.

   

Page 3 of 4